Diğer

Suna ve İnan Kıraç Vakfı Burs Başvuruları Başladı 2019 2020

Suna ve İnan Kıraç Vakfı’nın 2019-2020 dönemi için burs başvuruları başladı. Başvurularla ilgili vakıf sitesinde şu açıklamalar yer aldı :

 

MADDİ DESTEK PROGRAMI

Program, başarılı üniversite ve yüksek öğrenim öğrencilerine açıktır. (En az üniversite ikinci sınıfı başarıyla tamamlamış öğrenciler değerlendirmeye alınacaktır.)

 Burs ücreti: Yılda 2000 TL veya 4000 TL’dir.

Son başvuru tarihi: 15 Ağustos’tur.

Kriterler: En az üniversite ikinci sınıfı bitirmiş olmak; not ortalamasının en az 3,25 olması; ve maddi durum.  Burs rakamı, adayın profili ve maddi ihtiyacına göre karar verilecektir.

Kontenjan: Burs kontenjanımız 50 öğrencidir. Değerlendirmelerden sonra ihtiyaca göre sayıyı 65 öğrenciye yükseltebiliriz.

Burs hakkında: Burslar, öğrencinin mevcut akademik programının sonuna kadar her yıl şartlı olarak yenilenecektir.  Bursun, bir sonraki yıl devam edebilmesi için öğrencinin her yıl transkriptini Vakfa teslim etmesi ve not ortalamasının en düşük 3,00 olması gerekmektedir.

Başvuru için: https://burs.svikv.org.tr (kullanım kılavuzunu bu adresten indirebilirsiniz)

NOT: Sadece https://burs.svikv.org.tr sayfasından yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır.

Sorularınız için: burs@svikv.org.tr

 

ÜSTÜN BAŞARI BURS PROGRAMI

2019 – 2020 Öğrenim yılı için Üstün Başarı Burs Programımız kapalıdır.

 

 

 

 

 

 

http://www.svikv.org.tr/iletisim/detay/Burs-Programi/16/11/0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizde sizi rahatsız edecek reklamlar gösterilmez. Tüm reklamlar Google politikalarına uygundur. Lütfen AdBlock vb. reklam engelleyici eklentiler için sitemizi istisna olarak ekleyin veya devre dışı bırakın. Sonra sayfayı yenileyip sitemizde gezebilirsiniz. İyi Çalışmalar Dileriz www.unisinav.com